Mobil

Email marketing

Vytvorili sme prezentáciu,
ktorá vám objasní, prečo email marketing!

Riešenia

Mobilný marketing

Vytvárajte SMS kampane a stránky optimalizované pre mobilné telefóny.

Čo o nás povedali

Pozrite si, ktoré firmy už GraphicMail používajú a ako si nás pochvaľujú :)

Šablóny

Perfektný dizajn

Navrhneme Vám grafický dizajn newslettra. Pozrite si, aké sú možnosti.

Reseller

TOP dôvody

Aké sú naše prínosy, konkurenčné výhody, prečo sa rozhodnúť pre nás?

Integrácie

Flexibilita

Pluginy pre Wordpress, Drupal, Joomla a ďalšie. Alebo použite naše API.

GraphicMail ponúka riešenia aj pre reklamné, PR, internetové agentúry, ktoré chcú ponúkať email marketing ako službu svojim klientom.

Agentúry môžu prostredníctvom našej aplikácie označenej vlastným logom a vlastnou URL adresou sprostredkovávať email marketing ako jednu zo služieb vo svojom portfóliu. GraphicMail ponúka Agentúrnu verziu, v ktorej je možné spravovať jednoducho a prehľadne kampane vašich klientov prostredníctvom podúčtov a označiť túto aplikáciu Vašim logom. Pre Agentúrnu verziu ponúkame zvýhodnené kredity so zľavou až do -40%.

Chcete sa dozvedieť viac? Kontaktujte nás na info@graphicmail.sk alebo nám zavolajte na +421 2 2063 3333

Ako si vybrať toho správneho poskytovateľa email marketingových služieb?

  1. Ako budú vyzerať moje emaily? Vyberte si takého email marketingového poskytovateľa, ktorý Vám poskytne poradestvo v oblasti dizajnu a naprogramovania newslettra.
  2. Budú moje emaily doručené? Uistite sa, že ste si vybrali takého poskytovateľa, ktorý dbá o reputáciu odosielateľa, ponúka anti-spam kontrolu a pokročilé funkcie ako automatické odosielanie emailov, netoleruje spam a má dobré vzťahy s poskytovateľmi internetových služieb.
  3. Bude možné sledovať výsledky kampaní prostredníctvom štatistík? Vyberte si takého poskytovateľa, ktorý ponúka bezplatné a kvalitné štatistiky a integráciu Google Analytics.
Prečo si nás vybrať?

• GraphicMail má silnú serverovú infraštruktúru. Emaily odosielame z viac ako 130 IP adries a z viac ako 80 serverov. Máme uzavreté dohody tzv. white listing s poskytovateľmi internetových služieb ako sú Google, AOL, MSN/Hotmail, Yahoo.

• GraphicMail Slovensko aj s lokálnymi freemailovými poskytovateľmi ako napr. post.sk. Tým je zabezpečená vysoká doruciteľnosť a rýchlosť odoslania. Emaily budú doručené, nebudú padať do SPAMU

• Služba je v slovenskom jazyku a je kompletne lokalizovaná, k dispozícii je lokálny support prostredníctvom telefonického kontaktu, skype, emailovej komunikácie alebo online chatu.

GraphicMail Vám ponúka nástroje vďaka ktorým môžete jednoducho kombinovať email marketing s mobilným a social media marketingom.

• zdieľanie newslettrov na sociálnych sieťach prostredníctvom widgetov v päte emailu

• zriadenie prihlasovacieho formulára a zber emailových adries na Facebook fan page

• meranie počtu zdieľaní newslettra na sociálnych sieťach

sú len niektoré z riešení, ktoré GraphicMail ponúka

Chcete vedieť viac? Pošlite nám email na info@graphicmail.sk alebo nám zavolajte na +421 2 2063 3333